10-й етап став найбільш травмонебезпечним на "Дакар" -2017

13 січня 2017, 00:12
Знесилених гонщиків забирають до лікарні прямо з фінішу

Фото AFP

10-й етап ралі-рейду "Дакар"-2017 став найбагатшим на неприємні інциденти. Організаторам вдалося провести 10-й етап по раніше запланованому маршруту, але в підсумку вони на фініші не дорахувалися кількох учасників.

Неприємності почалися на 83-му кілометрі траси. 12-разовий переможець "Дакара" француз Стефан Петерансель на позашляховику збив словенського мотоцикліста Симона Марчича.

Француз залишався з потерпілим до прибуття медиків, які пізніше діагностували у серба відкритий перелом гомілкової кістки.

Організатори перегонів не залишилися в стороні і компенсували Петеранселю втрачений через зіткнення час. Це дозволило йому обійти в гонці і загальному заліку француза Себастьяна Леба. Спочатку Петерансель фінішував позаду Леба з відставанням у шість хвилин.

Наступною жертвою 10-го етапу став Чилієць Пабло Куінтанілья. Спочатку він заблукав на старті гонки. А вже в другій його половині впав з мотоцикла і отримав черепно-мозкову травму.

Вже після фінішу погано стало прийшов другим словаку Стефан Світко. Через нездужання знесиленого гонщика довелося госпіталізувати.

Не без шкоди здоров'ю, але з поганим настроєм сьогодні буде лягати спати фін Мікко Хірвонен. Його "Міні" на три години застряг в руслі висохлої річки. У підсумку він так і не фінішував.

Наступний етап запланований на 13 січня. А вже 14-го гонка повинна фінішувати в столиці Аргентини Буенос-Айресі.