Марадона потрапив до лікарні

27 червня 2018, 03:39
Йому стало зле під час матчу Аргентина-Нігерія

фото AFP

Аргентинський футболіст Дієго Марадона був госпіталізований після футбольного матчу Чемпіонату світу, в якому Аргентина обіграла Нігерію.

"57-річному футболістові вдалося допомогти на стадіоні в Санкт-Петербурзі. Потім Марадона був доставлений в місцеву лікарню", – йдеться в повідомленні.

Аргентинське джерело повідомило, що стан переможця Кубка світу 1986 року стабілізувався і що він скоро зможе повернутися в Москву.

Як ми писали, збірна Аргентини зі скрипом вповзає в плей-офф чемпіонату світу з футболу. Напередодні аргентинці в поєдинку зі своїм прямим конкурентом здобули важку перемогу. Ми здійснювали онлайн трансляцію матчу Нігерія – Аргентина. Плюс Мессі і компанії допомогли хорвати, які обіграли на 1/8 фіналу Ісландію, що мала доволі високі шанси.

Хорватія в статусі переможця групи в 1/8 фіналу вийшла на другу команду квартету С – на Данію. Третє місце в групі посіла Аргентина, яка обіграла Нігерію, а це означає, що Мессі і компанія зіграють з Францією. Розклад матчів чемпіонату світу 2018.