Кейн встановив рекорд і вивів "Тоттенхем" на друге місце в чемпіонаті Англії

14 січня 2017, 16:44
Форвард "Тоттенхема" оформив четвертий у кар'єрі хет-трик за клуб

Гаррі Кейн. Фото AFP

У матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги "Тоттенхем Хотспур" на своєму полі розгромив з рахунком 4: 0 "Вест Бромвіч Альбіон".

На 12-й хвилині Гаррі Кейн рахунок відкрив, на 26-й хвилині Гарет Макаулі відправив м'яч у власні ворота. У другому таймі Кейн зумів забити на 77-й хвилині, а через кілька хвилин він оформив хет-трик – четвертий за лондонський клуб.

Перший м'яч Кейна в матчі став 60-м для форварда за "шпор". Таким чином, Кейн став першим футболістом "Тоттенхема", кому для досягнення позначки в 60 голів знадобилося менше 100 матчів – сьогоднішня гра для Кейна 99-я.

Тепер 23-річний англієць вийшов на перше місце в "Тоттенхемі" за кількістю хет-триків в АПЛ і ділить його з Джермейном Дефо і Роббі Кином.

"Тоттенхем" піднявся на друге місце в таблиці АПЛ, випереджаючи на одне очко "Ліверпуль" і на чотири відстаючи від "Челсі". "Ліверпуль" і "Челсі" в цьому турі ще не грали.