Путін вийшов на лід і закинув шайбу

11 травня 2016, 00:15
Путін закинув шайбу в матчі Нічної хокейної ліги

Володимир Путін, фото AFP

Президент Росії Володимир Путін вийшов на лід у другому періоді Гала-матчу турніру Нічної хокейної ліги між командами "Зірки НХЛ" і "Збірна НХЛ", передає "Інтерфакс".

На перших хвилинах другого періоду Путін забив шайбу в ворота противника, збільшивши кількість забитих шайб команди "Зірки НХЛ" до п'яти.

Перший період завершився з рахунком 3:0 на користь "Зірок НХЛ".

Матч проходить в сочинському Олімпійському парку в Льодовому палаці "Великий". Глава держави грає за команду "Зірки НХЛ" традиційно під номером 11.

Президент регулярно приймає участь в матчах Нічної хокейної ліги. До цього він виходив на лід 7 жовтня 2015 року у свій день народження в складі команди "Зірки НХЛ". У тій зустрічі Путін, який грав на позиції нападника, закинув сім шайб у ворота суперника.

У травні 2015 року президент також брав участь в гала-матчі НХЛ. Тоді Путін записав на свій рахунок вісім шайб, а команда, за яку він грав, перемогла з рахунком 18:6.