"Реал" перервав свою рекордну серію без поразок

16 січня 2017, 09:58
Підопічні Зідана вперше програли з квітня 2016 року

Фото AFP

"Реал" на виїзді програв "Севільї" (1:2) і тим самим не тільки вперше в сезоні поступився, але і перервав серію з 40 матчів без поразок.

Останній раз "вершкові" програвали в квітні 2016 року в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти "Вольфсбурга" (0:2).

З того часу "Реал" здобув 30 перемог і десять раз зіграв внічию.

Нагадаємо, рахунок в матчі відкрив нападник "вершкових" Кріштіану Роналду, реалізувавши пенальті на 67-ій хвилині.

За п'ять хвилин до кінця матчу захисник мадридців Серхіо Рамос після подачі штрафного випадково головою переправив м'яч у ворота партнера по команді Кейлора Наваса.

На другій хвилині, що компенсується, новачок червоно-білих Стеван Йоветич, який перейшов на правах оренди з "Інтера", забив гол і тим самим приніс перемогу своїй команді.