У Парижі відбувся забіг на Ейфелеву вежу

16 березня 2018, 17:15
Кожному учасникові довелося подолати 1665 сходинок

129 учасників з різних країн – вирішили перевірити, хто першим добереться верхівки Ейфелевої вежі в Парижі.

Бігли по одному, оскільки виявилося, що сходи занадто вузькі. Час забігу фіксували судді. Переможцем серед чоловіків став спортсмен із Польщі: йому знадобилося майже 8 хвилин. У жінок перемогла австралійка. Її результат – не більше 10 хвилин. А пробігти кожному довелося 1665 сходинок.

Нагадаємо, нещодавно заїзд на собачих упряжках відбувся в американському штаті Аляска. Учасники і їхні улюбленці мали подолати шлях в тисячу миль. У змаганнях брали участь команди з різних країн.

Раніше в Антарктиді відбувся найекстремальніший марафон у світі. В Антарктичному льодовому марафоні взяли участь 55 осіб. Забіг проходив всього в тисячі кілометрів від південного полюса. Пара кіл навколо однієї з дослідницьких станцій Антарктиди, 42 кілометри при температурі мінус 30. Переможцем забігу мальовничими сніжними пустелями Антарктиди став спортсмен з Данії. Франк Йохансен, він подолав 42 кілометри за 3 години 37 хвилин і 46 секунд.