Яскраві кадри найекстремальнішої гонки в світі "Дакар" -2017

14 січня 2017, 18:18
Знаменитий ралі рейд пройшов по території трьох країн – Парагваю, Болівії та Аргентини

<p>Фото AFP</p>

Завершився 39-й ралі-рейд "Дакар" -2017. Гонка проходила по території трьох країн Парагваю, Болівії, Аргентини з 2 по 14 січня.

У класі позашляховики перемогу відсвяткував француз Стефан Петерансель, гонку вантажівок виграв росіянин Едуард Ніколаєв, його співвітчизник Сергій Карякін виграв змагання квадроциклів, а британець Сем Сандерленд став першим в дисципліні мотоцикли.

Цього року гонка ознаменувалася травмами мотоцикліста Симона Марчича, якого збив Петерансель, чилійця Пабло Куінтанільі, словака Стефана Світко, Тобі Прайса і Себастьєна Суде. На щастя , в цьому році ніхто з гонщиків не загинув.

Також варто відзначити дострокове завершення гонки для колишніх чемпіонів Карлоса Сайнс-старшого і Нассера Аль-Аттія.

Представляємо вашій увазі кращі кадри найекстремальнішої гонки на планеті.